כסף| חיסכון| להרוויח כסף|
כאן תקראו מדוע הוקם האתר
חזרה לדף הבית
אתרים וקישורים מומלצים
יצירת קשר עם מפעיל האתר
סרטי וידאו בנושאי פיתוח אישי
הפורומים שלנו בהם תוכלו לכתוב בנושאים שונים ולהציע הצעות שונות
כאן תלמדו כיצד להרוויח כסף מכל מיני מקורות באינטרנט.
כאן תלמדו כיצד לחסוך כסף בכל מיני דרכים
 
Google

 

 

 

 

 

 

 

 חיסכון בכסף

מאת יורם רז

ישנם מספר הוצאות קבועות בכל משפחה שלכאורה נראה שאין מה לעשות ואין מה לחסוך. אני ישתדל ללמד  כיצד ניתן לחסוך כמעט בכל בכל תחום אם מעט ואם הרבה.  אשמח גם לקבל הערות ורעיונות שחיסכון בתחומים השונים.
לפני שאתם מתחילים לקרוא אני מציע לכם להוריד את הקובץ של ארגון פעמונים ולעשות מאזן מדויק של ההכנסות וההוצאות שלכם כל חודש ! ארגון זה לקח על עצמו לעזור ובחינם למשפחות  להגיע לאיזון כספי , וניהול נכון של משק הבית.
להורדת הקובץ

לחסוך כסף - קבלת מוצרים יד שניה בחינם (פרויקט אגורה)

כמעט כל המבוגרים מעט מביננו זוכרים את האלטיזכן השכונתי שבימים עברו היה על עגלה וסוס עובר וצועק אליטיזכן בקול משונה. ולו הינו מוכרים את כל החפצים יד שניה כמו תנורים מקררים וכדומה. עם הזמן הם עברו לטנדרים ישנים. אבל בזמן האחרון הם נעלמו לגמרי.
לחסוך כסף - קרא עוד
לחסוך כסף - חיסכון בהוצאות התספורת

אחד מההוצאות החודשיות  למשפחה בעיקר עם הרבה ילדים הם הוצאות חודשיות על תספורת.
כזה בד"כ כמה עשרות שקלים בחודש כפול מספר הילדים.
במאמר זה אציע אופציה פשוטה לחסכון בהוצאות גם לילדים וגם למבוגרים.

לחסוך כסף - קרא עודלחסוך כסף - כיצד לחסוך בהוצאות הטלפון הסלולארי

כיום כמעט כל משפחה מחזיקה מספר טלפונים סלולארים. דבר שמהווה הוצאה די נכבדה.במאמר זה נציע דרך כיצד לחסוך בהוצאות הסלולאריות. בדרך יעילה ומושכלת.
לי אישית עד לפני זמן לא רב היו 2 טלפונים סלולארים עם הוצאה חודשית של כ 600 עד 800 שקל לחודש. היום אני עם טלפון אחד והוצאה ממוצעת של כ 50 שקל לחודש.
כיצד עושים זאת.

לחסוך כסף - קרא עודלחסוך כסף - כיצד לשלוח פקס בחינם

כמעט כולנו צריכים להשתמש מידי פעם בפקס. אם זה למשלוח של מכתב מסוים או לשם משלוח מסמכים מסוימים, ולשם כך  אנו צריכים פקס שלא נמצא בכל בית.
במאמר זה נסביר לכם בפשטות כיצד ניתן לשלוח פקס ללא תשלום.
ואף כיצד ניתן לקבל פקס בדואר האלקטרוני שלנו !

לחסוך כסף - קרא עוד

לחסוך כסף - עבודה עם תוכנת אופיס בחינם

כמעט כל סטודנט או כל משתמש  ממוצע במחשב צריך שיהיה במחשבו מעבד תמלילים.
או כמו שזה נקרא היום זה אופיס שזה מבחר תוכנות - כמו וורד אקסל ועוד תוכנות שימושיות.

לחסוך כסף - קרא עוד


חיסכון במים - צו השעה

כיום חיסכון במים הוא מאוד מאוד חיוני כי משק המים מגיע למצב שעוד מעט לא יהיו מים בברזים. ולכן חובה על כולנו לשמור על משאב זה ככל האפשר.
איכות המים בארץ היא לא מהמשובחות ואני ממליץ לכל מי שרוצה לשמור על ניקיון הצנרת בבית ולשמור על איכות המים להתקין 2 פילטרים למים.

קרא עוד

חיסכון - כיצד גורמים לכם לקנות יותר ברשתות השיווק

כולנו מבקרים מידי פעם ברשתות השיווק השונות, והרוב המוחלט של האנשים מוציא הרבה יותר כסף ממה שהוא תיכנן כיצד זה קורה ?
ובכן הרבה אנשים חכמים יושבים וחושבים כל יום כיצד תוציאו יותר כסף כאשר אתם מגיעים לחנות שלהם. שזו בד"כ רשתות מזון גדולות וכדומה.

קרא עוד


חיסכון - כיצד לקנות מחשב נייד

כיום מחירי המחשבים הניידים ירדו ממספר סיבות, גם בשל ירידת מחירי המחשוב בעולם
וגם בשל ירידת מחיר הדולר בארץ. כך שזו הזדמנות מצויננת לרכוש מחשב נייד שישמש אותנו שנים רבות ובמחירי מציאה.
קרא עודחיסכון - כיצד לקנות רכב יד שניה

כיום לקנות רכב יד שניה זה כמעט האופציה היחידה לרוב האוכלוסיה בארץ. וזו בדרך כלל אחד הרכישות היקרות ביותר שאנו עושים לאחר רכישת דירה.
וכמו בכל דבר שיש בו הרבה כסף יש בו הרבה רמאויות.ולכן חשוב מאוד להקפיד ברכישת רכב יד שניה על הכללים הבאים.
?
קרא עוד


השקעה במדדים  כיצד לעשות זאת טוב יותר

השקעה במדדים נחשב " לטרנד" חזק בשנים האחרונות , מדדי המניות, מעצם טבעם, משקפים בצורה הטובה ביותר את ביצועי השוק והכוחות הפועליםבו, מחקרים הראו כי לאורך זמן קשה לנצח מדד מניות עי השקעה רק בחלק מהמניות או עי פיזור תיק באופן עצמאי .
היתרונות הטמונים בהשקעה במדדים הם פיזור והקטנת סיכון , חשיפה למדדי מניות בעולם ברמות סיכון שונות , תשואה עדיפה לאורך זמן .

קרא עוד


כיצד לקנות מחשב המתאים לישומי אופיס וגלישה באינטרנט

כיום כשמחירי המחשבים ירדו ויש כל כך הרבה הצעות לקנית מחשב במחירים של 1000 שקל ורוב האנשים לא יודעים בדיוק מה מתאים להם, מה הם צריכים, מה באמת יעיל ומה לא. ראשית אנו צריכים לבדוק מה הצרכים שלנו.
בואו ונאמר שאנו סטודנטים וצריכים מחשב לעבודה על אופיס, ולגלישה באינטרנט שזה מחשב מינימלי בתצורתו. כיצד נבחר מחשב שיתאים לנו ?
קרא עוד


כיצד לחסוך בזהב השחור

שנים רבות מקובל לחשוב על הנפט כזהב השחור ! במיוחד בימינו שמחירו מגיע ל כ 100 דולר לחבית. אולם אני מדבר על זהב שחור מסוג אחר לגמרי היקר מאות ואולי אלפי מונים מנפט. אני מדבר על הדיו השחור למדפסות של הזרקת דיו.
קרא עודכיצד לתקן את רכבך ללא חור בכיס

אחד הדברים החשובים שכל אדם בעל רכב צריך להכיר הוא מוסכניק טוב ואמין. ההתפשטות של רכבי הליסינג גרמה להרבה שינוים במצב. כמה טיפים בעניין.
קרא עודכיצד לחסוך על תיקון האגזוז ולעבור את תקנות הזיהום אוויר ללא חור בכיס

התקנות האחרונות של משרד התחבורה לגבי זיהום אוויר ע"י הרכבים שולחים הרבה רכבים לתקן את האגזוז ובעיקר את הממיר הקטליטי. כיצד לעשות זאת בלי להוציא יותר מידי כסף.
קרא עוד

כיצד להתמקח ולחסוך כסף ובגדול

ברוב החנויות ונותני השרות בארץ ניתן להתמקח על המחיר ולחסוך המון כסף, צריך פשוט לדעת כיצד עובדות המערכות, ומי יכול להוריד לכם במחיר ומי לא.

קרא עוד


חיסכון בהוצאות תקשורת 

ההוצאות על תקשורת גדלות משנה לשנה, אם פעם היה רק טלפון קווי, היום יש גם טלפון סלולרי , אינטרנט וכבלים  הצורכים לא מעט כסף. 
 קראו יותר כיצד לחסוך בהוצאות.
 

חיסכון בחשמל

הצרכנים הגדולים של החשמל בקיץ הוא המזגן, ובחורף הם התנורים. יש לכוון את המזגן לטמפרטורה נורמלית ולא להקפיא את הבית, ובחורף לא לחממם את הבית שילהט. כל קיץ וחורף מתפרסמים מה הכי כדאי ובד"כ המזגן לוקח בגדול. צריך רק לשלוט על הטמפרטורה וזמני השימוש, חשוב מאוד גם לדאוג לאטימה טובה של הבית, אטימה טובה יכולה לחסוך המון המון כסף לאורך זמן גם בקיץ וגם בחורף.
כמה עצות ממוקדות לחיסכון בחשמל

קראו יותר כיצד לחסוך בהוצאות

 

חיסכון בהוצאות על גז

ההוצאות על גז ובמיוחד ההוצאה על תשלום קבוע , יכולה להיות ההוצאה שהכי קל לחסוך. ניתן לעתים לחסוך מאות שקלים בשנה למשפחה בעיקר בבתים משותפים.
 קראו יותר כיצד לחסוך

 


חיסכון בהוצאות על אוכל

לפני כ30 שנה פחי הזבל במדינה היו הרבה יותר קטנים והרבה יותר ריקים. היום פחי הזבל גדלו והם תמיד מלאים , בעיקר בשאריות של אוכל שנזרק לשווא. ניתן לחסוך המון כסף בקניה נכונה ומושכלת של המזון שלנו, ובבישול נכון ובכמויות קטנות ונכונות.
קרא עוד

 

חיסכון בהוצאות דלק ורכב

הוצאות על רכב הם אחד ההוצאות הגדולות של כל בית , ביטוח, טסט, טיפולים , ודלק יכולים לעלות עשרות אלפי שקלים בשנה. וניתן לחסוך כאן הרבה כסף אם מתנהגים בצורה נבונה , ומשווים מחירים לפני  שקונים משהו, ומתכננים את צורת הנסיעה שלנו.
קרא עוד


קבלת הנחות בארנונה ומים

לא כולם יודעים, אבל יש אוכלוסיות שיכולות לקבל הנחות משמעותיות בתשלום הארנונה והמים. בהתייעצות שערכתי עם חבר שעבד כפקיד בעייריה בנושא תקבלו את רוב החוקים המאפשרים הנחה בארנונה.
קרא עודקבלת החזרי מס

למס הכנסה יש שם מאוד לא טוב בארץ, אנשים חושבים שאם הם יגישו אליהם ויבקשו עזרה והחזרים יטרפו אותם חיים.  המציאות היא שהם אנשים כמו כולנו, וכל שנה יש עשרות אם לא מאות מליוני שקלים שיושבים ומחכים לכם. חוץ מזה שזה תכנית החיסכון הטובה ביותר הידועה לי.
קרא עוד


חיסכון בהוצאות לבוש והנעלה. ורשימת חנויות עודפים ויד שנייה

הוצאות לבוש והנעלה אם הם לא מתוכננים כמו שצריך יכולות לעלות הרבה  כסף, הבשורה הטובה בעניין היא שכיום סין  מובילה בתחום ורוב מוצרי ההלבשה וההנעלה מגיעים משם. וניתן להשיג דברים באיכות סבירה ובמחירים נמוכים מאוד. צריך רק לדעת היכן לקנות ומתי.
מצורפת רשימה ארוכה של כתובות וטלפונים של חנויות בתחומים שונים.
קרא עוד

חיסכון בבניית ביטוח בריאות משפחתי

חלק חשוב מתכנון התקציב החודשי שייך לבריאות, כשצעירים ובריאים לא חושבים על כך, אבל בסופו של דבר כולנו מתבגרים, וכולנו נזקקים מידי פעם לניתוחים או דברים יוצאי דופן. תכנון נכון מראש יכול לחסוך כסף רב במקרים רבים, ויכול לעתים להיות ההבדל בין חיים ומוות.
קרא עודתוכניות חיסכון, בנקים והשקעות בשוק ההון

לכל משפחה יש חסכונות והשקעות שונות ומשונות. מפתיע שלאנשים יש לפעמים חסכונות  של עשרות אלפי שקלים שעליהם הם מקבלים ריבית זעומה, בעוד שעל המינוס הם מקבלים ריבית חריגה , שיכולה להגיע לפעמים לפי 10
קרא עוד


חיסכון במשכנתה - מחזור משכנתה הסברים

קנית בית היא הקניה עם תג המחיר הגבוהה ביותר שכל אדם קונה בחייו. ורובנו לוקחים משכנתה. העליות של המשכנתה גבוהות מאוד, וכאן כל חיסכון של אחוז יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים  ויותר.
קרא עודחיסכון בהוצאות שונות

תמיד יש לנו הוצאות שונות ולא מתוכננות אם זה הרכב שנתקע וזקוק להיכנס למוסך, ציוד אלקטרוני שהתקלקל, או סתם טיול לא מתוכנן או הוצאה אחרת. ניתן לחסוך גם כאן אם מתכוננים לדברים האלה מראש.
קרא עוד


חיסכון בהוצאות החתונה

בשנים האחרונות ההוצאות על חתונה הולכות וגדלות, מה שהיה פעם מסיבה צנועה נהפך להפקת ענק, גם בדברים האלה ניתן לחסוך ובגדול.

קרא עודחסכון בהסרת שיער בליזר וניתוחים אסטטים

היום הניתוחים האסטטים מאוד מקובלים ובעיקר הסרת שיער בליזר או הגדלת חזה לנשים ניתן במאמץ קל לחסוך אפילו 50 אחוז מהמחיר הרשמי ובלי הרבה התמקחויות ועצבים.
קרא עוד
חסכון בטיולים ובילוים

גם שטסים לחו"ל או לטיול באילת ניתן לחסוך כסף רב אם מתכננים את הקניות , הטיסות והלינות במלון מראש, הרבה לא יודעים אבל גם אם אתה טס באותו מטוס ובאותו טיסה ובאותה מחלקה יש הפרשי מחירים ניכרים בין הכרטיסים. כנ"ל גם בחדרי מלון.
קרא עוד

 

חסכון בקניית מחשבים ומכשירי חשמל

גם  כאן ניתן לחסוך כסף רב אם עושים קניה מושכלת. חלק מהאנשים אוהבים לקנות את המחשב הכי חזק או הכי מהיר. מחשב זה עולה לפעמים 20 או 30 אחוז ממחשב שאיטי ממנו ב10 אחוז בלבד.  כנ"ל לגבי טלוויזיות עם מסכים גדולים וכדומה.
קרא עודלינקים         
מילות מפתח- לעשות כסף באינטרנט, פרסום בגוגל, תוכנית שותפים, מילוי סקרים, לעשות כסף.

**********************************************************
המידע בדף זה הוא לידיעה בלבד.
ליעוץ מקצועי מומלץ לפנות לספונסרים שלנו
המפרסמים בצד ימין של הדף
בהצלחה
**********************************************************

כל הזכויות שמורות ליורם רז © 2006